Obama aláírta: 5 millió illegális bevándorló kap státust

Az amerikai elnök hangsúlyozta, hogy ez még csak terve első lépése

Külföld
  • 2014.11.22. - 10:07

Barack Obama amerikai elnök pénteken aláírt két elnöki memorandumot, amelyek végeredményben törvényes státust és munkavállalási engedélyt biztosítanak az Egyesült Államokban csaknem 5 millió illegális bevándorló számára.

lead obama
Reklám