Dinamikusan fejlődnek a magyar-spanyol gazdasági kapcsolatok

Magyarország megduplázta exportját, a spanyolok pedig komoly befektetéseket hoztak létre hazánkban

Gazdaság
  • 2014.11.21. - 11:21

Jó lehetőségek kínálkoznak a Magyarország és Spanyolország közötti együttműködésre - mondta Szabó László, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken. Tavaly meghaladta a hárommilliárd eurót a két ország kereskedelmi forgalma, és Magyarország mintegy kétszer annyi árut exportált Spanyolországba, mint amennyit importált - közölte.

lead szl
Reklám