A román hírtelevíziók 21 órai (magyar idő szerint 20 órai) bejelentése szerint Victor Ponta és Klaus Iohannis is a szavazatok 50-50 százalékát szerezte a román elnökválasztás második fordulójában. Basescu elnök a szavazóhelységek nyitvatartásának meghosszabbítását kérte. Vélhetően a külföldön élő románok szavazatai döntik el a voksolást. Egy biztos, gyors eredményhirdetés nem várható.

Tüntettek a kormány ellen




