Újra kell játszani a Honvéd-Kaposvár meccset

Bírói műhibára gyanakodnak

Sport
  • 2014.11.14. - 20:31

A november 5-én rendezett Honvéd-Kaposvár férfi bajnoki mérkőzés újrajátszását rendelte el a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) versenybíró bizottsága.

Az MVLSZ honlapja szerint a kaposváriak bírói műhiba miatt óvták meg a 6-5-ös Honvéd-sikerrel zárult összecsapást, a bizottság pedig megalapozottnak találta keresetüket.
A csütörtöki ítélet ugyanakkor még nem jogerős, a www.vlv.hu szakmai oldal információja szerint a Honvéd fellebbez.


Forrás: MTI

Reklám