A Szegedi Törvényszék szóvivője közölte, a Hódmezővásárhelyi Járásbíróság első fokon kilenc év börtönnel sújtotta azt a 23 éves férfit, aki januárban a nyílt utcán két idős asszonyt rabolt ki.

Az elítéltet súlyos testi sértéssel is vádolják
A Szegedi Törvényszék szóvivője közölte, a Hódmezővásárhelyi Járásbíróság első fokon kilenc év börtönnel sújtotta azt a 23 éves férfit, aki januárban a nyílt utcán két idős asszonyt rabolt ki.

