Újra lendületbe jött a magyar ipar

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter szerint a növekedés munkahelyek és fontos beruházások létrehozásához is hozzájárul

Gazdaság
  • 2014.11.13. - 15:40

Szeptemberben 7,6 százalékos növekedési ütemre kapcsolt az ipari termelés az előző havi fél százalékról az egy évvel korábbi szinthez képest. A termelés fellendülését a járműgyártás mellett leginkább az élelmiszer-ipari termelés emelkedése tette lehetővé.

9 20141113
Reklám