Indiai sterilizáció: az orvos a gyógyszert okolja

Hárít a sterilizáló indiai doktor

Krónika
  • 2014.11.13. - 08:26

A 83 indiai nőt mindössze 3 óra alatt sterilizáló orvos elárulta, "valójában" miért is halt meg legalább egy tucat páciense nem sokkal a műtét után: állítólag lejárt szavatosságú gyógyszerek okozták halálukat. Az orvost letartóztatták, gondatlanságból elkövetett emberöléssel vádolják.

R. K. Gupta állítólag már ötvenezer hasonló műtétet végzett sikerrel. A doktor azt a vádat is tagadta, miszerint rozsdás és piszkos sebészeti eszközökkel operált volna.

lead steril
Reklám