Egy hajléktalan holttestjére bukkant társa a Blaha Lujza téri aluljáróban - adta hírül az Origo.hu
A rendőrségi szalaggal elkerített, fekete lepellel leterített testet reggel három rendőr őrizte.
Az Origo szerint a halottat az egyik hajléktalantársa hiába keltegette reggel. Egy újságoslány ment oda, és nézte meg, ő azt látta, hogy „tiszta fehér” a bőre, majd értesítette a mentőket.
A rendőrség szerint a 48 éves nő ózdi lakos volt, és hajléktalanként élt Budapesten, természetes halállal halt meg.



