Robbanás történt hétfőre virradóra a kelet-ukrajnai Harkiv egyik belvárosi kocsmájában, a detonációban 11-en megsebesültek, az ügyészség terrorizmus gyanújával indított nyomozást.
Az UNIAN hírügynökség jelentése szerint a robbanás a bárpultnál történt, a vendégek felőli oldalon. Kitörtek a kocsma ablakai, s károk keletkeztek az épület előtt parkoló gépkocsikban. A Harkiv megyei ügyészség terrorizmus gyanújával indított nyomozást, de a kijevi média híradásaiból egyelőre nem derül ki, mi okozta a detonációt.




