Peking és Szöul szabadkereskedelmi megállapodást kötött

A kétoldalú kereskedelmi forgalom tavaly elérte a 274 milliárd dollárt

Gazdaság
  • 2014.11.10. - 09:53

A két ország közötti szabadkereskedelmi megállapodás létrejöttét jelentette be Pekingben a kínai és a dél-koreai elnök. Hszi Csin-ping kínai elnök mérföldkőnek nevezte a megállapodást.

Kína és Dél-Korea elnökei
Reklám