Megtartotta alakuló ülését, elfogadta ügyrendjét az Államreform Bizottság, amelynek feladata az Államreform II. nevű program egyes intézkedéseinek tudományos és társadalmi megalapozása, véleményezése. Patyi András egy reggeli televíziós műsorában kiemelte, a bizottság minden héten ülésezni fog, mivel folyamatosan le kell tennie javaslatait a kormány asztalára.




