Barack Obama bejelentette, az Egyesült Államok egy keretmegállapodás-tervezetet nyújtott át Teheránnak az iráni atomprogram körüli viták lezárásáról. Az elnök ugyanakkor hozzátette, nincs garancia a megállapodásnak a tervezett november 24-ei határidőig történő megkötéséről.




