Szijjártó: Erősödnek a magyar-azeri kapcsolatok

Bakuba látogatott hétfőn a magyar külügyér

Külföld
  • 2014.11.03. - 15:10

Magyarország és Azerbajdzsán stratégiai partnerségi megállapodást szándékozik kötni, az erről szóló tárgyalások már a jövő héten megkezdődnek - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Bakuban tett látogatása során. A két ország négy egyezményt ír majd alá: egy légi közlekedési okmányt, egy felsőoktatási együttműködésről szóló megállapodást; illetve egy sport- és ifjúsági, valamint egy turisztikai egyezményt is.

szp baku
Forrás: MTI
Reklám