Melegházasság miatt Egyiptomban börtönbüntetésre ítéltek nyolc embert

Az arab országban általános a melegekkel szembeni negatív megkülönböztetés

Krónika
  • 2014.11.01. - 16:20

A közerkölcs megsértésére hivatkozva hároméves börtönbüntetésre ítéltek szombaton Egyiptomban nyolc férfit, akik részt vettek az ország első melegházasságán. Az ország lakosságának mindössze három százaléka gondolja úgy, hogy el kell fogadnia a melegeket.

Reklám