A közerkölcs megsértésére hivatkozva hároméves börtönbüntetésre ítéltek szombaton Egyiptomban nyolc férfit, akik részt vettek az ország első melegházasságán. Az ország lakosságának mindössze három százaléka gondolja úgy, hogy el kell fogadnia a melegeket.




