Internetadó - A szervezők szerint győztek a tüntetők

A javaslat visszavonása azt jelenti, hogy a civileknek sikerült "visszaszerezniük" a politikát - mondták

Belföld
  • 2014.10.31. - 19:57

Győzelemnek nevezték a tervezett internetadó elleni tüntetések szervezői pénteken Budapesten, hogy a Nemzetgazdasági Minisztérium kezdeményezte az új adótípusról szóló javaslat visszavonását. A tüntetők ismét a József nádor téren gyűltek össze. Gulyás Balázs, a Százezren az internetadó ellen című, az új közteher ellen szerveződő Facebook-oldal alapítója azt mondta: Orbán Viktor kormányfő most először volt kénytelen beismerni, hogy a többség nem támogatja az "adóját".

tüntetés
Reklám