Büntetőkkel jutott tovább az Újpest

Magyar Kupa nyolcaddöntő

Sport
  • 2014.10.29. - 15:15

A címvédő Újpest tizenegyesekkel győzte le vendégként a másodosztályú Ajkát szerdán, a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

A kora délutáni mérkőzésen a fővárosi együttes szerezte meg a vezetést a második félidő elején, a hazaiak azonban a 92. percben egyenlítettek, így hosszabbítás következett, amelyben már nem született gól.
A másik nyolcaddöntős összecsapáson, a harmadosztályú csapatok találkozóján a Kisvárda hazai környezetben aratott kiütéses sikert a 70. perctől emberhátrányban futballozó Vác felett. 


Forrás: MTI

Reklám