Újabb négy évig Kubatov a Fradi elnöke

Az alelnök Kocsis Máté, az operatív igazgató Nyíri Zoltán lett

Sport
  • 2014.10.28. - 14:26

Kubatov Gábort választották a következő négy évre a Ferencvárosi Torna Club elnökének, erről az egyesület keddi tisztújító közgyűlése után döntöttek titkos szavazáson az elnökségi tagok. Az alelnök Kocsis Máté, az operatív igazgató Nyíri Zoltán lett.

Az FTC közleménye szerint a klub népligeti kézilabdacsarnokában a tisztújító közgyűlésen arról döntöttek, kik legyenek az elnökségi tagok.

Összesen kilenc jelöltre - Kubatov Gábor, Kocsis Máté, Bácskai János, Springer Miklós, Kovács Miklós, Kökény Beatrix, Nyíri Zoltán, Rieb György és Sike András - lehetett szavazni, valamennyi elnökségi tag-jelölt megkapta a megválasztásához szükséges mennyiségű voksot, így elnökségi tag lett. A legtöbb szavazatot Springer Miklós, a klub alapítójának unokája, valamint a klub elnöke kapta.

A kedd délelőtti közgyűlése után a már újonnan megválasztott elnökségi tagok titkos szavazással választották meg újabb négy évre Kubatov Gábort a Ferencvárosi Torna Club elnökének, Kocsis Mátét alelnöknek és Nyíri Zoltánt operatív igazgatónak.

forrás: ftc.hu

Reklám