A Pécsi Ítélőtábla megsemmisítette kedden Szekszárd négy szavazókörében az október 12-i önkormányzati választás eredményét, és a szavazás megismétléséről döntött; az ismételt szavazást november 9-ére tűzte ki. A bíróság megalapozottnak találta az LMP-s jelölt kérelmében azt, hogy a négy szavazókörben szervezetten szállítottak választópolgárokat a szavazásra, illetve a leadott szavazatokért pénzt fizettek.




