Elindult Kobaniba a kurd "felmentősereg"

Százötven harcos csatlakozik az Iszlám Állam elleni harchoz

Külföld
  • 2014.10.28. - 16:04

A szíriai Kobaniba indultak iraki kurd harcosok kedden észak-iraki támaszpontjukról, hogy csatlakozzanak a várost az Iszlám Állam dzsihadista szervezet harcosaitól védő erőkhöz – jelentették hírügynökségek a helyszínről.

lead kurd

Reklám