Kilencévi körözés után került bíróság elé

A férfi 2004-ben olyan súlyosan bántalmazott egy egyetemistát Debrecenben, hogy az belehalt sérüléseibe

Krónika
  • 2014.10.20. - 14:28

Kilencévi körözés után Franciaországból hozták haza T. Tamás-t, aki a vád szerint 2004. október 5-én Debrecenben, a Nagyerdőn található Régi Vigadó melletti parkolóban olyan súlyosan megvert egy egyetemistát, hogy az életveszélyes sérüléseket szenvedett, és három nap múlva meghalt. A férfi ellen különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt indult büntetőpernek ma kezdődött az első tárgyalása a Debreceni Törvényszéken.

t.tamás

Reklám