Kilencévi körözés után Franciaországból hozták haza T. Tamás-t, aki a vád szerint 2004. október 5-én Debrecenben, a Nagyerdőn található Régi Vigadó melletti parkolóban olyan súlyosan megvert egy egyetemistát, hogy az életveszélyes sérüléseket szenvedett, és három nap múlva meghalt. A férfi ellen különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt indult büntetőpernek ma kezdődött az első tárgyalása a Debreceni Törvényszéken.




