Nyilvántartásba vették Hollósi Antal Gábort az újpesti időközi országgyűlési képviselő választásra

A jelölt a Fidesz-KDNP támogatásával indul

Belföld
  • 2014.10.14. - 20:01

A november 23-ai újpesti időközi országgyűlési képviselő-választásra nyilvántartásba vette az első jelöltet a fővárosi 11. számú egyéni választókerületi választási bizottság. A szavazásra Kiss Péter szocialista országgyűlési képviselő halála miatt kerül sor.

Hollósi Antal
Reklám