Potápi Árpád János szerint széleskörű társadalmi és civil összefogásra van szükség a Felvidéken a helyi magyarság megmaradásához. A Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára Pozsonyban kijelentette, a magyar kormány stratégiai partnerének tekinti a Magyar Közösség Pártjára.




