Dulakodás tört ki Hongkongban, miután elkezdte elbontani hétfőn az ellentüntetőkből álló tömeg a harmadik hete tartó diáktüntetés barikádjait a főváros üzleti negyedében. Az összekötözött fémkordonokat arcmaszkot viselő emberek bontják, de van, ahol teherautóra szerelt markolót is bevetettek - jelentette az online média a helyszínről.




