Románia-Magyarország: 1-1

Botrányosan viselkedtek a román drukkerek a magyar himnusz alatt

Sport
  • 2014.10.11. - 19:03

A magyar labdarúgó-válogatott Dárdai Pál új szövetségi kapitány bemutatkozó mérkőzésén döntetlent ért el a nagy rivális románok otthonában az Európa-bajnoki selejtezőn. A meccs előtt incidensek miatt magyar és román szurkolókat egyaránt megbírságoltak a hatóságok. A magyar himnusz alatt a román drukkerek botrányosan viselkedtek a bukaresti Nemzeti Stadionban.

1 / 4
Román-Magyar meccs 2014. október 11.
Reklám