Rétvári Bence kiemelte, a kormány fontosnak tartja, hogy az édesanyák minél hosszabb ideig anyatejjel táplálják gyermekeiket. Az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára Szél Bernadett LMP-s országgyűlési képviselő írásbeli kérdésére válaszában kihangsúlyozta, nagymértékben csökkent az anyatejet nem kapó csecsemők száma.




