"Gyurcsány indulati túlzásba esett Őszödön" + VIDEÓ

A Napi Aktuális vendége volt Kovács László

Belföld
  • 2014.10.08. - 12:58

Az elhíresült őszödi beszéd is közrejátszott abban, hogy ma ott tart az MSZP, ahol. Erről Kovács László a párt volt elnöke beszélt az Echo Tv Napi aktuális című műsorában. A politikus indulati túlzásnak nevezte Gyurcsánynak azt a kijelentését, hogy „majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mint hogyha kormányoztunk volna”. Az egykori pártelnök állítja: ez a kijelentés volt az őszödi beszéd leginkább elhibázott mondata, mert Magyarországon működött a kormány és az ország. A jelenlegi fővárosi önkormányzati kampánnyal kapcsolatban Kovács László elmondta: Bokros Lajos demokratikus gondolkodásához nem férhet kétség.

 

 

Reklám