"Mindannyian egyetérthetünk azzal a céllal, hogy 2015. június 30-ra minden magyar ember egészséges, arzénmentes ivóvízhez jusson hazánk egész területén. Ehhez a kormány, az önkormányzatok, a vállalkozók és a tudósok hatékony együttműködésére van szükség." - mondta Áder János az ivóvízszűrő anyagokat gyártó cég 200 millió forintból kialakított gyártó- és kutató-fejlesztő bázisának megnyitása alkalmából.




