Várhatóan pénteken este, egy kereskedelmi televízióban lesz látható a főpolgármester-jelöltek vitája, amelyen négy ellenzéki induló jelezte részvételét, Tarlós István főpolgármester értelmetlennek tartja a vitát, amely szerinte a választók félrevezetése lenne.




