Kósa: Kulcsfontosságú a kormánnyal együttműködő önkormányzat

Az összefogást szorgalmazta Tiszaújvárosban egy hétfői fórumon

Belföld
  • 2014.10.06. - 20:38

Kulcsfontosságú, hogy Tiszaújvárosban is egy olyan önkormányzat legyen, amely együttműködik a kormánnyal - mondta Kósa Lajos Fidesz ügyvezető alelnök a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei városban mintegy száz ember előtt.

"Meg kell valósítani azt a gazdaságfejlesztési programot, amelynek értelmében az uniós források hatvan százalékát, több mint 3500 milliárd forintot a kis és közepes vállalkozások fejlesztésére" fordíthassa a kormány - mondta a Fidesz ügyvezető alelnöke a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei városban

 

"Márpedig ezt önkormányzati tudás, tapasztalat, tanácsadás nélkül nem lehet megtenni" - jelentette ki. 

Kósa Lajos
Reklám