Az Európai Bizottság hétfőn levelet küldött a spanyol egészségügyi miniszternek, amelyben magyarázatot vár arra, hogy az óvintézkedések dacára hogyan fertőződhetett meg egy madridi ápolónő az ebola-vírussal - közölte kedden Frédéric Vincent, a brüsszeli testület egészségügyi kérdésekért felelős szóvivője. A spanyol ápolónő az első, aki Afrikán kívül kapta meg a járványos betegséget.

Forrás: MTI



