Kövér László: Minden megyében kormánypárti többség marad

Az ellenzék nem fog tudni komoly eredményt felmutatni

Belföld
  • 2014.10.01. - 19:28

Az Országgyűlés elnöke Gárdonyban kijelentette, minden megyében a Fidesz-KDNP jelöltjei kerülnek be legnagyobb számban a közgyűlésekbe az október 12-i önkormányzati választáson. Mint mondta, helyi választásnak a helyi ügyekről kell szólnia, de ettől függetlenül országos üzenete lesz.

Kövér László
Reklám