A rezsicsökkentés fenntartását segíti a nemzeti közműszolgáltató létrehozása

Márciusban indul az állami holding

Belföld
  • 2014.10.01. - 14:01

A rezsicsökkentés fenntartását segíti a nemzeti közműszolgáltató létrehozása, amely 2015 márciusában a Főgáz Zrt. bázisán kezdi meg lakossági szolgáltatási tevékenységét - mondta Németh Lászlóné, a Miniszterelnökség nemzeti pénzügyi szolgáltatásokért és postaügyekért felelős államtitkár.

kuruc éva lead
Reklám