Kövér László szerint minden a választás napján dől el, ezért fontos, hogy minél többen menjenek el voksolni október 12-én, és a Fidesz-KDNP jelöltjeit válasszák.

A Fidesz választmányi elnöke a főváros XX. kerületében tartott lakossági fórumon kijelentette: akármilyen felméréseket is látni a népszerűségről, akármennyire is megvertnek, tétovának, szétesettnek tűnik "a balos ellenfél", minden választás azon az egy napon dől el, az számít, amit a polgárok bedobtak az urnákba - fejtette ki.
Kövér László azt javasolta, a választók fontolják meg, érdemes, szabad-e azt a baloldalt támogatni, amelyik mindig a multik, a nagytőke, az idegenek érdekei mellett dönt a magyarországi kisemberekkel szemben.



