Az Erdélyi Magyar Néppárt (EMNP) és partnerei összegyűjtötték a szükséges aláírásokat Szilágyi Zsolt EMNP-elnök indulásához a romániai elnökválasztási versenyhez - jelentette be Toró T. Tibor vasárnapi sajtótájékoztatóján Kolozsváron.
"Az aláírásgyűjtéssel olyan feladatot vállaltunk, amely látszólag meghaladta az erőnket, de végig bíztunk benne, hogy sikerülni fog" - jegyezte meg Toró T. Tibor. Az EMNP kedden délután nyújtja be Szilágyi Zsolt jelölését, és az ezt támogató aláírásokat a Központi Választási Irodához.




