Vádat emeltek Bora Bora magyar "foglyainak" ügyében

A francia férfi rendszeresen bántalmazta párját, többször a kisfia előtt

Krónika
  • 2014.09.19. - 09:11

Személyi szabadság megsértésének bűntette és más súlyos bűncselekmények miatt vádat emelt a magyar ügyészség a Bora Borán rekedt, válófélben lévő magyar nő és kisgyermeke ügyében. A férj évekig bántalmazta feleségét, a Fővárosi Ügyészség közleménye szerint gyermeke erkölcsi és érzelmi fejlődését is veszélyeztette.

A Bora Bora-ügyként ismertté vált büntetőügyben a francia állampolgárságú vádlott és a magyar állampolgárságú sértett 2008 júniusában kötött házasságot, majd egy évvel később közös gyermekük született. Házasságuk azonban megromlott, a férfi 2009 áprilisa és 2011 novembere között rendszeresen - több esetben gyermekük előtt - bántalmazta a nőt.

kisfiú
Reklám