Az EP hétfői strasbourgi plenáris ülésén az egyperces hozzászólások között a civil szervezetek ügyét vetette fel a DK európai parlamenti képviselője. Niedermüller Péter szerint a kormány a rendőrséggel és az adóhatósággal zaklatja a civil szervezeteket.




