Csökkentette romániai és szlovákiai gázexportját a Gazprom, mert megelégelte az Ukrajnába való visszaáramoltatást.

Kevesebb gáz jön Európába: Moszkva Ukrajnát bünteti
Csökkentette romániai és szlovákiai gázexportját a Gazprom, mert megelégelte az Ukrajnába való visszaáramoltatást.

