Rendhagyó diplomakiállítással mutatkoznak be a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem elmúlt négy évben végzett hallgatói Jövő/Jelen címmel: a legjobb design-munkákat három budapesti metróvonal szerelvényeiben tekintheti meg az utazóközönség. A városi élethez kapcsolódó, összesen harminckét alkotás november 15-ig színesíti a kiválasztott metrók belsejét.
Bővebben a Magyar Hírlap keddi számában



