Vona: Három iksz a Jobbikra!

A párt minden választókörzetben állított jelöltet

Belföld
  • 2014.09.11. - 16:25

A pártelnök Janiczak Dáviddal, a Jobbik ózdi polgármesterjelöltjével tartott sajtótájékoztatóján elmondta, bízik abban, hogy megér öt évet az a három szavazat, amit az önkormányzati választáson a szavazók a városokban és a településeken a jobbikos polgármesterjelöltekre, képviselőjelöltekre és a megyei listán szereplő jelöltekre adnak. Vona Gábor bízik abban, hogy október 12-én a Jobbik kapja a legtöbb szavazatot.

Janiczak Dávid Jobbik Ózd
Reklám