Helmuth Kohl volt német kancellár otthonában fogadta Németh Miklós volt magyar miniszterelnököt és Wolfgang Schüssel volt osztrák kancellárt abból az alkalomból, hogy a Németh Miklós vezette kormány huszonöt évvel ezelőtt nyitotta meg a Magyarországon tartózkodó NDK-s menekültek előtt a magyar-osztrák határt - írta csütörtökön a Bild című német lap.
Németh Miklós és Wolfgang Schüssel - aki 1989-ben az osztrák kormány gazdasági minisztere volt - szerdán látogatta meg a volt német kancellárt ludwigshafeni otthonában.

Forrás: MTI



