Madaras a hiányzó aranyért játszik

Ajánló
  • 2014.09.09. - 18:14

Magyar olimpiai- és világbajnokokkal erősítették meg a nyáron a Szolnoki Dózsa csapatát. Köztük van Madaras Norbert olimpiai- és világbajnok, világklasszis, aki tíz év olaszországi légióskodás után költözött haza, mégpedig azzal a céllal, hogy az Olaszországban szerzett hét bajnoki cím mellé végre begyűjtse a magyar aranyat is.

A tíz év Olaszországban légióskodó pólós lapunknak elárulta, hogy mindenképpen szeretett volna már hazajönni. Úgy tervezte, hogy még egy évet játszik a Pro-Reccóban és aztán hazaköltözik. De a nyáron megkereste a Szolnok, ahol bombaerős csapatot akarnak összehozni, és ebben neki is szerepet szánnak. A válogatott vízilabdázó szerint a mostani Szolnok minden címre esélyes csapat lesz.

A teljes cikket a szerdai Magyar Hírlapban olvashatják!

Reklám