A főpolgármester ma reggel a Kossuth rádió 180 perc című műsorában arról beszélt, hogy a baloldal választási programjában negatív érzelmekre alapoz, nincsen szakszerű városvezetési programja és becsapja a választókat. Tarlós István szerint a kormány és a főváros közötti együttműködés gyümölcsöző.




