Az erdélyi autonómiatörekvések helyzetéről és a magyar-magyar kapcsolatok alakulásáról tárgyalt Országgyűlés elnöke, Toró T. Tibor pártelnök és Szilágyi Zsolt alelnök.

Az Erdélyi Magyar Néppárt vezetői a házelnök vendégei voltak
Az erdélyi autonómiatörekvések helyzetéről és a magyar-magyar kapcsolatok alakulásáról tárgyalt Országgyűlés elnöke, Toró T. Tibor pártelnök és Szilágyi Zsolt alelnök.

Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják
