Finnországot viselné meg a legjobban, ha Oroszország leállítaná a gázszállítást Európa felé - írja az EUObserver uniós ügyekkel foglalkozó hírportál. Mivel Finnországnak nincsenek tárolói és száz százalékban Oroszországból importálja a gázt, elsőnek érezné meg a szállítmányok kimaradását. Az első hónapban 10, három hónap után már 50 százalékos hiánnyal kellene szembenéznie.




