Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban

A IV. kerületi tűzoltók légzőkészülékben mentettek

Krónika
  • 2014.08.30. - 19:00

Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban szombaton, a mentők három embert vizsgálnak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

lead klór
Reklám