Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban szombaton, a mentők három embert vizsgálnak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

A IV. kerületi tűzoltók légzőkészülékben mentettek
Klórgáz szivárgott egy újpesti társasházban szombaton, a mentők három embert vizsgálnak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul