Országos turnéra indul új lemezével az év elején újra trióvá alakult Óriás zenekar. A csapat szeptember 5-én a fővárosi Roham Bárban indítja a koncertsorozatot az alternatív klubélet egyik fontos bandája, a Jazzékiel társaságában.
Aki azonban azt várta, hogy ismét élőben lássa a srácokat, annak jó hír, hogy szeptember 5-én visszatérnek a színpadra a budapesti Roham bárban, új dalokkal és teljes legénységgel az Óriás társaságában.



