Wintermantel Zsolt és Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek atya átadta a főplébánia új épületét Újpesten. A hivatal a korábbi zeneiskola átalakított és felújított épületébe költözött. A plébánia régi helyén egy új vásárcsarnokot építenek.

A városvezetés célja a közösségi élet továbberősítése
Wintermantel Zsolt és Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek atya átadta a főplébánia új épületét Újpesten. A hivatal a korábbi zeneiskola átalakított és felújított épületébe költözött. A plébánia régi helyén egy új vásárcsarnokot építenek.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
