FM-államtitkár: A tárca piacot keres az almának

A kormány így próbálja minimalizálni az orosz exporttilalom miatt kieső veszteségeket

Gazdaság
  • 2014.08.22. - 08:50

A kormány arra törekszik, hogy minimalizálja a magyar almatermelők orosz exporttilalom miatti veszteségeit - mondta a Földművelésügyi Minisztérium parlamenti államtitkára pénteken a Kossuth rádió 180 perc című műsorában, hozzátéve, a tárca azon dolgozik, hogy piacot találjon az almának.

Alma
Reklám