Karácsony Gergely: Zuglóban le kell zárnia a Papcsák-korszakot

Az ellenfelek nehezményezik, hogy Karácsony Budán lakik

Belföld
  • 2014.08.16. - 16:41

Karácsony Gergely, a baloldal közös zuglói polgármesterjelöltje szerint a kerületnek azért kell végleg lezárnia "a fideszes Papcsák-korszakot", mert az a városrész legrosszabb időszaka volt.

Karácsony Gergely
Reklám