Karácsony Gergely, a baloldal közös zuglói polgármesterjelöltje szerint a kerületnek azért kell végleg lezárnia "a fideszes Papcsák-korszakot", mert az a városrész legrosszabb időszaka volt.

Az ellenfelek nehezményezik, hogy Karácsony Budán lakik
Karácsony Gergely, a baloldal közös zuglói polgármesterjelöltje szerint a kerületnek azért kell végleg lezárnia "a fideszes Papcsák-korszakot", mert az a városrész legrosszabb időszaka volt.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség