Jó döntést hozott a Vajdasági Magyar Szövetség, amikor a márciusi szerbiai választásokat követően kormánykoalícióra lépett a Szerb Haladó Párttal – jelentette ki a kormány első száz napját értékelve Pásztor István, a VMSZ elnöke a szabadkai Pannon RTV pénteki híradójában.




